InBase. Софтверна компанія

IT-рішення дляефективностіуправління

Замовити презентацію

Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим

Система електронного документообігу

Megapolis.DocNet

Високопродуктивне сучасне українське рішення. Важливою перевагою є швидкість і легкість в поєднанні з високим рівнем продуктивності і безпеки (рівня Г2 і Г3).

Для високих навантажень

Системна стабільно працює на слабких серверах при великій кількості користувачів і операцій одночасно
0
Документів одночасно
0
даних на сервері
0
Користувачів одночасно
0
Документів на місяць
0
Років роботи на ринку
0
Впроваджень
0
Партнерів та дилерів
0
Технічних фахівців

Рішення і можливості

Корпоративний документообіг

Корпоративний документообіг

Megapolis.DocNet вирішує завдання автоматизації процесів управління корпоративним контентом. Ми пропонуємо власні розробки для організації електронного документообігу для державних організацій та комерційних структур.
Платформа Low-код розробки

Платформа Low-код розробки

Платформа UnityBase для високопродуктивних веборієнтованих систем рівня Enterprise підтримує повний цикл розробки: від опису моделі предметної області до автоматичної генерації інтерфейсу.
Зовнішній документообіг

Зовнішній документообіг

Просте, швидке і зручне рішення, яке використовується для укладання та адміністрування договорів в режимі онлайн. Робота з документами юридично легітимна, електронні документи можуть бути доказами в судах.
Автоматизація бізнес-процесів

Автоматизація бізнес-процесів

Рішення істотно допомагає в управлінні бізнес-процесами організації: візуалізувати ділові процеси, аналізувати ситуацію і, відповідно, покращувати діяльність організації — значно підвищувати ефективність її роботи.

Галузі та клієнти

Фінансові установи

Фінансові установи

Наші системи автоматизації ділових процесів і електронного документообігу ефективно працюють в десятках банків і страхових компаній.
Екологія та енергетика

Екологія та енергетика

Ми реалізували проєкти для підприємств національного масштабу, серед яких "Нафтогаз", "Укренерго", "Нібулон", "Укртрансгаз" і багато інших.
Міжнародні проєкти

Міжнародні проєкти

Компанія працює на ринку Грузії та Азербайджану. Серед наших клієнтів — Банк Грузії, Мінфін Грузії, Фонд Гейдара Алієва і багато приватних компаній.
Транспортна система

Транспортна система

Компанія InBase знаходиться у партнерських відносинах з асоціаціями перевізників, експедиторів та логістів та надаємо ІТ-послуги їх учасникам.
Агросектор

Агросектор

ІТ-послуги з автоматизації процесів у компаніях аграрної галузі різної форми власності та будь-якого розміру, включаючи комплексні рішення.
Телекомунікації

Телекомунікації

Багаторічними клієнтами і партнерами InBase є найбільші оператори зв'язку в Україні — Київстар і Укртелеком. Для телеком-компаній у нас є готові рішення.
Державний сектор

Державний сектор

Системи електронного документообігу від InBase працюють в держорганах, включаючи Кабмін, міністерства і відомства, а також правоохоронні органи.
Промисловість

Промисловість

У компанії InBASE є досвід роботи з великими індустріальними підприємствами. Серед них: Ferrexpo Poltava Mining і "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".

Про компанію

InBase – провідний український розробник програмного забезпечення та системний інтегратор. Маємо більше 15 років досвіду та успішних впроваджень.
У нас є експертиза та ресурси для реалізації проекту будь-якого рівня складності: системних рішень для малого і середнього бізнесу, комплексних впроваджень для великих організацій та надскладних інформаційних систем національного масштабу.
Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua