InBASE. Софтверна компанія

IT-рішення дляефективностіуправління

Замовити презентацію
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим
Це поле є обов'язковим

Система електронного документообігу

Megapolis.DocNet

Високопродуктивне сучасне українське рішення. Важливою перевагою є швидкість і легкість в поєднанні з високим рівнем продуктивності і безпеки (рівня Г2 і Г3).

Для високих навантажень

Системна стабільно працює на слабких серверах при великій кількості користувачів і операцій одночасно
0
Документів одночасно
0
ТБ даних на сервері
0
Користувачів одночасно
0
Документів на місяць
0
Років роботи на ринку
0
Впроваджених рішень
0
Партнерів та дилерів
0
Технічних фахівців

Рішення і можливості

Корпоративний документообіг

Корпоративний документообіг

Для вирішення завдань автоматизації процесів управління корпоративним контентом InBase пропонує сучасні українські ECM-системи Megapolis.DocNet.
Ми пропонуємо власні рішення для організації електронного документообігу для державних організацій та комерційних структур.
Платформа Low-код розробки

Платформа Low-код розробки

Наша власна розробка — програмна платформа UnityBase для оперативного створення високопродуктивних web-орієнтованих систем рівня Enterprise.
Платформа low-код розробки UnityBase підтримує повний цикл розробки: від опису моделі предметної області до автоматичної генерації інтерфейсу.
Зовнішній документообіг

Зовнішній документообіг

Ми пропонуємо просте, швидке і зручне рішення, яке використовується для укладання і адміністрування договорів з партнерами, підрядниками та клієнтами по всьому світу в режимі онлайн. Робота з документами за допомогою нашої системи юридично легітимна, електронні документи можуть бути доказами в судах.
Автоматизація бізнес-процесів

Автоматизація бізнес-процесів

Компанія InBase пропонує рішення, що істотно допомагають в управлінні бізнес-процесами організації.
Наші програмні продукти дозволяють візуалізувати ділові процеси, аналізувати ситуацію і, відповідно, покращувати діяльність організації — підвищувати ефективність її роботи.

Галузі та клієнти

Фінансові установи

Наші системи автоматизації ділових процесів і електронного документообігу ефективно працюють в десятках банків і страхових компаній.

Екологія та енергетика

Ми реалізували проекти для підприємств національного масштабу, серед яких "Нафтогаз", "Укренерго", "Нібулон", "Укртрансгаз" і багато інших.

Міжнародні проекти

Компанія працює на ринку Грузії і Азербайджану. Серед наших клієнтів — Банк Грузії, Мінфін Грузії, Фонд Гейдара Алієва і багато приватних компаній.

Транспорт

Компанія InBase знаходиться у партнерських відносинах з асоціаціями перевізників, експедиторів та логістів та надаємо ІТ-послуги їх учасникам.

Агросектор

ІТ-послуги з автоматизації процесів у компаніях аграрної галузі різної форми власності та будь-якого розміру, включаючи комплексні рішення.

Телеком

Багаторічними клієнтами і партнерами InBase є найбільші оператори зв'язку в Україні — Київстар і Укртелеком. Для телеком-компаній у нас є готові рішення.

Державний сектор

Системи електронного документообігу від InBase працюють в держорганах, включаючи Кабмін, міністерства і відомства, а також правоохоронні органи.

Промисловість та промисловість

У компанії InBASE є досвід роботи з великими індустріальними підприємствами. Серед них: Ferrexpo Poltava Mining і "Об'єднана гірничо-хімічна компанія".

Наші продукти

Image

Megapolis.DocNet

Image

UnityBase

Image

Deals

Image

UBPM

Про компанію InBase

InBase — провідний український розробник програмного забезпечення та системний інтегратор. Компанія працює на ринку більше 12 років, має компетенції та ресурси для реалізації проекту будь-якого рівня складності. У нас є рішення як для малого і середнього бізнесу, так і для великих організацій зі складною ієрархічною структурою та філіями. Наші розробки враховують новітні методики організації та управління ІТ-активами, включаючи організаційну структуру й бізнес-процеси.
За час роботи компанія InBase створила велику кількість рішень для управління документами в приватних і державних установах. У нас є унікальний досвід, отриманий під час роботи над створенням ряду уніфікованих електронних державних реєстрів та побудові надскладних інформаційних систем національного масштабу. А також досвід інтеграції в різних галузях: банківській та фінансовій сфері, енергетиці, промисловості тощо. Компанія активно працює як в Україні, так і в ряді країн СНД.

Реалізовані проекти

У компанії InBase більше 12 років досвіду в розробці та впровадженні ІТ-рішень. Пропонуємо ознайомитися з найцікавішими кейсами.

ECM-система для страхової компанії

Оптимізація документообігу
Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15