Чим замінити 1С, Tilda, Unisender, AmoCRM та інші російські програми

Чим замінити 1С, Tilda, Unisender, AmoCRM та інші російські програми

З початком повномасштабної війни в Україні бізнеси масово відмовляються від російських продуктів та сервісів.

Причина не лише в небажанні фінансувати економіку росії, а й у тому, що ці програми можуть повністю заблокувати в Україні, а інформація втратиться чи потрапить у вільний доступ у країні загарбника.

В цьому матеріалі ми зібрали популярні російські програми та їхні аналоги українського чи зарубіжного походження, на які варто перейти, щоб не співпрацювати з окупантами.

Сервіс email-розсилок Unisender

Ecomz Holding Limited, власник програмного забезпечення та торгової марки Unisender, вийшов з ринку росії та Білорусі. Бренд Unisender тепер доступний тільки в цих країнах та є самостійною компанією.

Про це розробник попереджає, коли ви заходите на сайт. Він же пропонує інше рішення, яке ніяк не пов’язано з країною окупанта, – Selzy. Інтерфейс та функції у ньому схожі на Unisender.

Серед інших аналогів – американське рішення, українські – eSputnik, Snovio, reply.io, Sendios тощо.

Система для бухгалтерського обліку 1С

Приклад аналогу 1С – українське рішення A5 ERP. У ньому можна автоматизувати розрахунок зарплат, вести бухгалтерський та податковий облік, електронний кадровий документообіг, облік первинних документів, запасів, необоротних активів тощо. Також його можна інтегрувати з іншими системами компанії.

Серед схожих українських продуктів – Bimp, Finmap, MASTER:Бухгалтерія, Фітбюджет, АБ ОФІС, Control.Events та інші. Також можна обрати американські продукти Microsoft Dynamics чи SAP.

Якщо ви використовуєте 1С:Документообіг, його можна замінити такими українськими рішеннями: для обміну документами із контрагентами і їх підпису – </>Deals, M.E.Doc, безкоштовний документообіг від ПриватБанку Paperless тощо, а для внутрішнього документообігу – Megapoils.DocNet.

Конструктор сайтів Tilda Publishing

Замість російської Tilda ви можете обрати українське рішення Weblium. Сервіс пропонує українцям 50% знижки на річну підписку за промокодом SLAVAUKRAINI. До того ж Weblium припинив співпрацю з усіма клієнтами з росії, відключив всі їхні сайти, публічно засудив агресію РФ та закликав жертвувати кошти на ЗСУ.

Інші аналоги українського та іноземного походження – WIX, Horoshop, Shop Express, Monster Webby Shop, ТemplateMonster, Squarespace, Webflow тощо. До речі, користувачі американського конструктора сайтів Squarespace повідомляють, що сервіс став безкоштовним для існуючих клієнтів з України до 2023 року.

CRM-системи AmoCRM та Бітрікс24

Замінити AmoCRM та Бітрікс24 можуть такі українські та зарубіжні сервіси: ODOO, Onebox, Creatio, KeepinCRM, Corezoid, EspoCRM, KeyCRM, HubSpot, Zoho, PipeDrive тощо.

Важливо зазначити, що український офіс Бітрікс24 на офіційній сторінці заявив, що повністю припинив взаємодію з російською компанією-розробником, публічно засудив агресію росії та заявив про намір перерахувати на підтримку ЗСУ 1 млн грн. «Ще за кілька днів до початку війни ми згорнули всі проєкти розвитку, тому що не бачимо можливості думати про майбутнє “Бітрікс24” в Україні», – також написали в компанії.

LMS-платформа GetCourse

Замінити російські платформи можна українськими та американськими аналогами: AcademyOcean, Udemy, MOCO, eTutorium LMS, Quickskills, Clevio, Goskills.

Електронні та аудіокниги ЛітРес

Аналог російської ЛітРес – застосунок Bookmate, в якому можна оформити щомісячну підписку і отримати доступ до десятків тисяч книг. Також зручний застосунок має сервіс Yakaboo, але він працює не у форматі підписки – треба купувати кожну окрему електронну книгу, яку ви хочете прочитати. А слухати аудіокнижки українською можна в застосунку Абук.

Серед інших аналогів – Google Books, Librarius, електронні книги Клубу сімейного дозвілля тощо.

Сервіси наскрізної аналітики Calltouch, Roistat, Utmstat

Замість цих російських сервісів можна обрати українські – Ringostat, OWOX, Binotel Calltracking, або продукти США – CallRail, CallTrackingMetrics.

Закликаємо і вас відмовлятися від співпраці з окупантами і обирати сервіси, які не підтримують збройну агресію РФ в Україні ні ідейно, ні фінансово.

Tags
Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15