Mobile ID впроваджено в розробках компанії InBase

Mobile ID впроваджено в розробках компанії InBase

У розробках компанії InBase, системі електронного документообігу Megapolis.DocNet, онлайн-сервісі Deals, вітчизняної платформі UnityBase і універсальної системи для автоматизації бізнес-процесів Ubpm реалізована технологія Mobile ID. Це стало можливим завдяки взаємодії з «Київстар».

Отже, найближчим часом в рамках роботи з розробками InBase користувачі зможуть авторизуватися, підписувати документи в електронному вигляді через мобільні пристрої за допомогою електронного підпису, що зберігається на SIM-карті. Сьогодні Mobile ID працює в режимі тестування. З листопада 2018 всі користувачі зможуть повноцінно використовувати технологію Mobile ID в роботі, в рамках якої накладення електронного підпису відбувається за лічені секунди.

Реалізація технології Mobile ID стала можливою в Україні завдяки прийняттю Закону України «Про електронні довірчих послуги», який вступить в силу 7 листопада цього року.

Закон регулює використання електронного підпису в Україні, а також прядок здійснення електронної ідентифікації. Електронна ідентифікація відкриє великі можливості для громадян щодо взаємодії з державними органами в електронному вигляді. Якщо говорити про нововведення по ЕЦП, то зі вступом в силу закону такого поняття більше не буде. У новому законі ЕЦП буде називатися кваліфікованої електронним підписом (КЕП). Вона має найвищий рівень захисту.

Mobile ID - це технологія, яка дозволяє проводити електронну ідентифікацію особи для отримання електронних послуг. Суть технології полягає в тому, що особистий ключ КЕП громадянина записується на SIM-карту нового покоління. Оформлення такого КЕП відбувається на підставі паспорта та ідентифікаційного коду громадянина.

Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15