Новини

Обирайте «Своє.ІТ»: масштабний безкоштовний захід від наших партнерів GigaCloud

8 вересня в Києві відбудеться «Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ». Це перший в Україні масштабний захід, на якому можна відразу протестувати безліч сучасних українських програм в одному місці. 

Під час заходу понад 100 українських розробників покажуть свої ІТ-рішення: CRM та ERP-системи, програми для ведення документообігу, бухгалтерського обліку, колтрекінгу, POS, наскрізної аналітики та інші. 

Ви зможете побачити, як працювати в цих системах, розпитати про функціонал, оцінити, наскільки зручні системи в користуванні, «приміряти» ПЗ на вашу компанію і порівняти різні рішення. Завдяки інтерактивній взаємодії ви одразу зрозумієте, чи підходить система під ваші потреби й ТЗ. 

Тож якщо ви задумуєтесь над тим, щоб обрати нове рішення для вашої компанії або замінити російське ПЗ на якісний український аналог – запрошуємо на шоурум. 

На заході будемо і ми, тож будемо раді продемонструвати вам всі продукти InBase, зокрема систему електронного документообігу Megapolis.DocNet, low-code платформу для автоматизації бізнес-процесів Scriptum та інші.

Коли: 8 вересня, з 11:00 до 21.00

Де: КВЦ «Парковий» (Київ, Паркова дорога, 16а)

Що у програмі

-  Зона виставки з демо-стендами, де можна подивитися, як працювати в кожному рішенні, і отримати якісну консультацію розробників. 

- Виступи учасників івенту та багато практичних кейсів.  

- Цікавий нетворкінг та нові корисні знайомства.

- Зона з фуд-кортами та діджеями.

Для відвідувачів участь безкоштовна, але потрібна реєстрація за посиланням: svoe.it. Не зволікайте, адже кількість учасників обмежена з міркувань безпеки. 

Організатор

Наш партнер GigaCloud, один із лідерів хмарного ринку України. 

GigaCloud надає IaaS-послуги (Infrastructure-as-a-Service) та PaaS-послуги (Platform as a Service) клієнтам будь-якого масштабу ― від малого бізнесу до великих корпорацій.

У портфоліо компанії понад 1500 клієнтів у п’яти країнах світу та 150 компаній-партнерів. Серед клієнтів – «Дія», Prozorro, Kernel, EasyPay, «Сільпо», «Велика Кишеня», «Інтертоп» та інші.

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua