Новини

Підсумки заходу «Своє.ІТ. Шоурум українського ПЗ»

8 вересня команда InBase взяла участь у заході «Своє.ІТ» від нашого партнера, хмарного оператора GigaCloud. Шоурум відвідало понад 1500 людей, які мали змогу побачити в дії ПЗ від різних українських розробників. 

Мета заходу полягала в тому, щоб показати, що російським програмним продуктам є гідна українська альтернатива, яка до того ж безпечніша, часто якісніша і головне – не фінансує прямо чи опосередковано армію ворога.

«Переходити на українське програмне забезпечення варто не тільки з моральних переконань, а перш за все задля безпеки бізнесу, адже воно максимально адаптоване під наше законодавство та роботу в Україні. Воно надійне, перевірене роками, користувачам завжди доступна технічна підтримка та регулярне оновлення, а отже і кращий захист. 

Використання російського софту може призвести до тяжких наслідків як для компанії – юридичні проблеми, неможливість користуватися системою, так і для країни в цілому – компанія, сама того не розуміючи, може стати джерелом проблем державного рівня (диверсія через рос. ПЗ, витік чи знищення конфіденційної інформації).

Ворожий софт треба викорінити з нашої країни, і в першу чергу це потрібно бізнесам. Hавряд чи хтось хоче в паніці шукати альтернативу, коли російська програма раптом перестане працювати»,  – прокоментував СЕО InBase Олександр Россол. 

Шоурум «Своє.ІТ» також підтримали представники Міністерства цифрової трансформації та Мінінфраструктури. Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков розповів про важливість переходу з російського ПЗ, керівниця команди впровадження електронних послуг у Мінцифри Ірина Заболотна розказала про інтеграцію системи Дія та її переваги для бізнесу, а CDTO Мінінфраструктури Анатолій Комірний поділився власними інсайтами щодо цифрової трансформації в Україні.

Під час заходу ми виступили з доповіддю «Як позбутися ворожого софту без ризиків для компанії?», а також продемонстрували наші рішення: 

- Систему комплексного корпоративного документообігу Megapolis.DocNet. Охоплює всі процеси роботи з документами – від створення й адміністрування до підписання всіма видами КЕП та зберігання в захищеному архіві. Повнофункціональна вебсистема, відкритий код, мобільний застосунок та широкі можливості інтеграції роблять продукт максимально зручним та доступним. 

- Високопродуктивну low-code платформу для автоматизації бізнес-процесів Scriptum. Дозволяє створювати власні рішення без залучення професійних розробників завдяки вбудованим конструкторам, готовим користувацьким модулям та іншим інтуїтивно зрозумілим інструментам. 

- Захищений електронний архів Scriptum.Repository. Дозволяє створити єдину базу електронних документів з усіх внутрішніх систем компанії. Всі документи можна структурувати, фільтрувати, миттєво знайти та масово вивантажити для можливих перевірок. 

Дякуємо нашим партнерам і гостям за таку чудову нагоду поспілкуватися, послухати цікаві виступи учасників та подивитися на якісні українські продукти. І наостанок ділимося з вами кількома фото з заходу. 

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua