В системі Megapolis.DocNet запрацював новий модуль "Колегіальні засідання"

В системі Megapolis.DocNet запрацював новий модуль "Колегіальні засідання"

Компанія InBASE завжди вдосконалює власні продукти для забезпечення максимальної зручності клієнтів.

Знайомтеся з новою опцією системи Megapolis.DocNet: Модуль «Колегіальні засідання».

Знову ж, в першу чергу, ми відходимо від використання паперу та зайвих рухів, що лише витрачають Ваш час. На засіданнях, особливо коли рішення приймаються шляхом голосування, всі нотатки робляться на окремих аркушах паперу.

А тепер все в одній системі, адже модуль «Колегіальні засідання»  надає можливість створення та обробки колегіальних засідань у межах системи документообігу.

Що ви отримуєте в данному випадку?

  1. Вбудований календар засідань, де можна переглянути розклад засідань або створити нове засідання. Тож учасники засідання не пропустять важливу заплановану подію. Система надає можливість створення картки засідання відповідальною особою (секретарем). Є можливість створити одноразове засідання (на обрану дату) або группу засідань згідно заданих параметрів (наприклад: щотижневі засідання протягом року).
  2. Формується спеціальна картка засідання, яка містить інформацію про час та місце проведення засідання, перелік членів засідання та запрошених, пункти засідання та пов’язані до них проекти рішень, порядок денний, список запрошених на засідання та протокол засідання.
  3. Голосування за пунтами засідання відбувається в онлайн режимі. При голосуванні кожен член засідання використовує особитстий ЕЦП - електроно-цифровий підпис.
    При голосуванні у секретаря є можливість перегляду перебігу голосування
  4. За результатами голосування Система автоматично формує рішення на основі проекту рішення, за яким відбувалося голосування та протокол засідання.

Додатково є можливість створити протокольні доручення, що пов’язані з поточним засіданням.

Оптимізуйте Ваш час та переходьте на сучасний рівень проведення засідань!