Новини

Вебінар: «Електронний документообіг — необхідний крок для підвищення ефективності бізнесу. Досвід Укртранснафта»

Головний бухгалтер АТ «Укртранснафта» Костянтин Клименко та IT директор компанії Артур Теодорович розкажуть про досвід і результати впровадження на підприємстві систем електронного документообігу Megapolis Doc.Net та Deas. 

Про принади електронного документообігу (ЕДО) відомо давно. Він швидше, дешевше, безпечніше і не менш легітимний, ніж звичний паперовий. Масовий перехід компаній на віддалену форму роботи в 2020 році став ще одним аргументом на користь електронних документів. АТ «Укртранснафта» вдалося вчасно впровадити системи ЕДО та весняний lockdown не завадив компанії продовжити ефективно працювати з усіма видами документації. 

Незважаючи на неминучість цифровий трансформації, вона вимагає ретельної підготовки і детального вивчення всіх аспектів. Досвід тих, хто вже пройшов всі етапи впровадження ЕДО, може бути особливо корисний.

Костянтин Клименко та Артур Теодорович брали участь у всіх етапах впровадження: від бюджетування і вибору систем документообігу, до інтеграції і навчання персоналу. Під час вебінару вони розкажуть про переваги ЕДО, етапах підготовки до впровадження внутрішнього і зовнішнього документообігу, взаємодії з вендорами, технічних аспектах і про те, як змінилася робота підприємства після закінчення впровадження.

Вебінар може бути корисним керівникам великих організацій будь-яких форм власності, операційних, технічних, фінансових директорів і працівникам бухгалтерій. В ході вебінару можна буде задати питання і отримати на них вичерпні відповіді.

Вебінар безкоштовний. Зареєструватися можна за посиланням.

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua