Новини

Вийшла нова версія мобільного додатку Megapolis.DocNet

Компанія InBase представила повністю оновлену версію мобільного додатку системи внутрішнього документообігу Megapolis.DocNet.

Мобільний додаток Megapolis.DocNet існує вже більше шести років. Він постійно удосконалювався і розвивався, але прийшов час випустити йому гідну заміну. Нова версія програми вже доступна для скачування в App Store і Google Play.

Перше, на що користувачі звернуть увагу — інтерфейс. Він став більш зручним, інтуїтивним і сучасним. Візуально додаток змінилося кардинально, але користувачі, які роками працювали в старій версії системи, розберуться з ним без проблем. На відміну від старої версії програми, після редизайну додатки для iOS і Android виглядають ідентично.

Логіка інтерфейсу не змінилася. Як і раніше, на головному екрані розташовані шість пунктів меню. Деякі структурні зміни відбулися в самих папках. Документи і інформація про них відображаються дещо інакше.

Основне нововведення — в додатку з'явився календар, де відображаються завдання користувача з терміном їх виконання на конкретний день. Безпосередньо з календаря можна відразу перейти в картку завдання. Відповідно до типу завдання (узгодження, виконання або розгляд), відображаються кнопки відповідних дій. Прострочені завдання маркуються червоним кольором.

Ще одна нова функція — атрибутивний пошук по документам виходячи із заданих параметрів: за типом документа, датою і так далі. У найближчих оновленнях з'явиться і повнотекстовий пошук. В реєстрах, крім можливості сортування, з'явилася можливість фільтрації.

На численні прохання клієнтів, розробники додали функцію пакетного узгодження. Якщо в старій версії мобільного застосування Megapolis.DocNet можна було узгоджувати тільки один документ за іншим, то зараз можна робити це пакетами. Документи підписуються як за допомогою електронного цифрового підпису, так і кваліфікованої електронним підписом та Mobile Id.

У новому мобільному додатку не тільки змінився інтерфейс та додані нові функції. Змінилася і технологія: якщо старий додаток було написано на Swift, то новий — на Quasar Framework.

Новий додаток буде працювати з системою Megapolis.DocNet не нижче версії 1.2.8. Вимоги до систем мобільних пристроїв: Android 8 і вище або iOS 12 і вище. Попередні версії мобільної програми як і раніше доступні для скачування і роботи зі старими версіями системи Megapolis.DocNet. Завантажити обидві версії додатка можна зі сторінки оновлень на сайті InBase.

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua