Кейси

Впровадження і технічна підтримка системи електронного документообігу Міністерства юстиції України

Наприкінці квітня 2014 року розпочався проект з технічної підтримки системи електронного документообігу Megapolis.DocNet в Міністерстві Юстиції України.

Проект з впровадження системи електронного документообігу Megapolis.DocNet в Міністерстві Юстиції України був реалізований в середині 2006 року. Протягом наступних років фахівцями компанії InBASE проводилися роботи з модернізації системи і збільшення кількості робочих місць, а також, в рамках участі в програмі «Система електронної взаємодії органів виконавчої влади» (СЕВ ОВВ), фахівцями компанії InBASE була розроблена підсистема «Megapolis.Обмін документами» з підтримкою міжвідомчого обміну та виконано підключення системи Megapolis.DocNet Міністерства Юстиції України до СЕВ ОІВ.

Поставлене завдання

Основною метою проекту було:

  • - підвищення ефективності існуючого діловодства;
  • - скорочення часу на виконання рутинних операцій, в тому числі на пошук документів і пов'язаної з ним інформації;
  • - скорочення кількості прострочених завдань за рахунок різнорівневого контролю їх виконання;
  • - підвищення швидкості обробки паперових документів і подальшого зменшення частки паперового документообігу завдяки застосуванню технологій штрих-кодування, сканування.

Рішення

В рамках даного проекту були автоматизовані процеси по обробці вхідної та вихідної кореспонденції, організаційно-розпорядчої, довідково-інформаційної, звернення громадян, діловодства і контролю виконавчої дисципліни.Кінцевий результат В результаті впровадження створена централізована база документів і оптимізовані процеси, реєстрації, руху документів, пошуку і контроль виконання документів.

Megapolis.DocNet

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua