Кейси

Впровадження системи електронного документообігу в Державній службі статистики України

У 2010 році Державна служби статистики України почала використовувати у своїй роботі систему електронного документообігу «Megapolis.DcNet». Наприкінці третього кварталу 2014 року було завершено черговий етап з розвитку системи.

Поставлене завдання

Метою проекту було впровадження системи електронного документообігу в Головному управлінні статистики Київської області та Головному управлінні статистики Вінницької області.

Рішення

Відбувся запуск в промислову експлуатацію підсистеми «Обмін документами», яка дозволила організувати обмін документами між системою документообігу центрального апарату Державної служби статистики України та системами документообігу регіональних управлінь статистики.

Кінцевий результат

Автоматизовані робочі місця реєстраторів Державної служби статистики Київської та Вінницької областей. В організаціях ведеться сканування і реєстрація документів, які надалі зберігаються в єдиній базі даних, використовується багатопаспортний режим роботи. Багатопаспортний режим роботи, передбачає зберігання інформації і документів територіально-розподілених структур (організацій), які використовують єдину систему електронного документообігу, в єдиній базі даних.

Megapolis.DocNet

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua