Кейси

Впровадження системи електронного документообігу в Генеральній прокуратурі України

Відповідно до Закону «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про прокуратуру», було прийнято рішення з 01.01.2019 року впровадити систему електронного документообігу в Генеральній Прокуратурі України на платформі UnityBase.

Поставлене завдання

Впровадження системи здійснюють фахівці компанії IQusion – партнери компанії-розробника InBASE. Систему електронного документообігу було вирішено впровадити для своєчасного виконання прийнятих законів. За розпорядженням Генерального прокурора України, керівники регіональних прокуратур так само зобов'язані почати поєднувати ведення паперового документообігу з використанням електронного документообігу. Повне впровадження було здійснено до 01.07.2019.

Рішення

Згідно з розпорядженням Генерального прокурора України, в першу чергу систему електронного документообігу почали впроваджувати безпосередньо в Генеральній Прокуратурі України в Києві: розпочали з процесу внутрішнього документообігу. Тобто, діловодство по частині реєстрації, обробки внутрішніх документів почали відбуватися в електронному режимі.  Далі команда IQusion розширила процес на обробку зовнішніх вхідних і вихідних документів. Впровадження електронного документообігу та в регіональних прокуратурах дозволяє встановити дистанційний зв'язок і підтримувати контроль з боку Генеральної Прокуратури України.

Megapolis.DocNet

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua