Оптимізація документообігу в PZU Україна

Загальний опис

Компанія PZU Україна впровадила систему електронного документообігу (СЕД), розроблену InBASE.
  • Кліент: PZU Ukraine
  • Галузь:Фінанси
  • Дата:2011

Поставлене завдання

PZU є найбільшою страховою групою в Центральній та Східній Європі, що працює на українському ринку з 1993 року. Група складається з більш ніж 600 страхових офісів в Польщі, Литві та Україні, де працює більше 16 000 співробітників. Компанія пропонує більше 200 видів страхових продуктів.

Українська мережа PZU має 84 представництва. Страхові агенти і брокери заповнювали анкети і заяви в паперовому вигляді, після цього відправляли їх поштою разом з пакетом документів від клієнта в центральний офіс в Києві, де вони перевірялися, приймалося рішення, а потім документи відправляли назад. Весь цей процес забирав багато часу, грошей і були істотні витрати на папір.

Потрібно було знайти економне рішення.

Рішення

Фахівці автоматизували складний і багатоступінчастий процес страхування життя, завдяки якому страхування стало простіше і швидше. Розробка і впровадження системи проводилися за допомогою гнучкої методології розробки програмного забезпечення Scrum, яка передбачає, що весь процес розбито на два етапи (спринти). Для впровадження була обрана система Megapolis.Docnet, розроблена компанією InBASE. В результаті витрати на папір впали до символічних цифр, а швидкість документообігу зросла з кількох днів до кількох хвилин.