Послуги та можливості

Що ми пропонуємо?

Розробка програмного забезпечення
Розробка софту на замовлення є одним з основних напрямків роботи компанії. Ми маємо величезний досвід з реалізації проєктів різного ступеня трудомісткості та складності: від невеликих програм для автоматизації приватного бізнесу до великих систем управління підприємством.
Автоматизація ділових процесів організації
Після проведення досліджень і аналізу стану автоматизації бізнес-процесів Вашої компанії, наші фахівці запропонують варіанти вирішення, що найбільш підходять для потреб Вашої організації. Також є варіант розробити індивідуальне рішення (на замовлення) на базі платформи UnityBase.
Створення та впровадження електронного архіву
Ми пропонуємо рішення «Електронний архів» — засіб збереження і доступу до сховища документів організації. «Електронний архів» вирішує завдання сортування та пошуку документів за різноманітними критеріями (включаючи повнотекстовий пошук), організації колективної роботи тощо.
Інтеграція з наявним корпоративним софтом
Платформи, які ми використовуємо, дозволяють вирішувати завдання в області управління даними (інтеграції, синхронізації, побудови сховищ даних, обміну інформацією з контрагентами тощо). Наші рішення можна інтегрувати практично до всіх видів систем, СУБД, файлів та інших ресурсів.
Розробка технічної документації для ІТ-рішень
Якісна документація (інформативна, повна і зрозуміла) є основою функціональності та ефективності інформаційних систем, а також їх розвитку. Її підготовка вимагає специфічних знань і навичок, певного досвіду і значних трудовитрат. Ми пропонуємо свій досвід для виконання таких завдань.
Модернізація та оптимізація корпоративної ІТ-системи
InBase надає свої послуги з модернізації та оптимізації систем підприємств та установ з використанням платформи UnityBase. Вона дозволяє організувати перенесення наявних ІТ-систем організації на сучасні архітектуру та апаратно-програмну платформу, включаючи бізнес-логіку.
Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua