ПОСЛУГИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Розробка ПЗ

Розробка програмного забезпечення на замовлення є одним з основних напрямків роботи компанії. Ми накопичили величезний досвід по реалізації проектів різного ступеня трудомісткості і складності: від невеликих програм для автоматизації приватного бізнесу до великих систем управління підприємством.

Автоматизація бізнесу

Після проведення досліджень і аналізу стану автоматизації бізнес-процесів Вашої компанії, наші фахівці запропонують варіанти вирішення, що найбільш підходять для потреб Вашої організації. Також є варіант розробити індивідуальне рішення (на замовлення) на базі платформи UnityBase.

Електронний архів

Ми пропонуємо рішення «Електронний архів» — засіб збереження і доступу до сховища документів організації. «Електронний архів» вирішує завдання сортування та пошуку документів за різноманітними критеріями (включаючи повнотекстовий пошук), організації колективної роботи і багато іншого.

Інтеграція з існуючим корпоративним софтом

Платформи, які ми використовуємо, дозволяють вирішувати завдання в області управління даними (інтеграції, синхронізації, побудови сховищ даних, обміну інформацією з контрагентами тощо). Наші рішення можна інтегрувати практично до всіх видів систем, СУБД, файлів та інших ресурсів.

Розробка технічної документації для ІТ-рішень

Якісна документація (інформативна, повна і зрозуміла) є основою функціональності і ефективності інформаційних систем, а також їх розвитку. Її підготовка вимагає специфічних знань і навичок, певного досвіду і значних трудовитрат. Ми пропонуємо свій 12-річний досвід для виконання подібних завдань.

Модернізація та оптимізація корпоративної ІТ-системи

Компанія InBASE надає свої послуги з модернізації та оптимізації систем підприємств та установ з використанням платформи UnityBase. Вона дозволяє організувати перенесення існуючих ІТ-систем організації на сучасні архітектуру та апаратно-програмну платформу, включаючи всю бізнес-логіку.
Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15