Продукти та рішення

Мегаполіс.ДокНет

Мегаполіс.ДокНет

Сучасна система електронного документообігу та автоматизації для швидкої роботи з документами у багатоступінчатому процесі прийняття рішень.
Заощаджуйте значний бюджет і час на терміни ухвалення рішень, на закупівлю паперу та контролі. Разом з Megapolis.DocNet ви підвищите продуктивність роботи і отримаєте задоволення від швидкодії та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Компанія InBASE пропонує онлайн-систему, яка вигідна як економічно, так і функціонально. Гнучкість системи і передача вихідного коду замовнику дає можливість підприємству оптимізувати ресурси. Мобільний додаток — це оптимальне рішення для сучасних людей.
DEALS

DEALS

Ми пропонуємо простий, швидкий та зручний онлайн-сервіс для підписання документів електронним підписом (КЕП і ЕЦП).

Внутрішнє узгодження і зовнішній електронний документообіг від Intecracy Deals дозволяє організаціям і підприємцям на 70% скоротити витрати на документообіг (папір, конверти, принтери, пошта).

Можлива розробка специфічних програмних рішень і інтеграція з API. Використовуйте сучасні технології захисту своїх даних, Mobile ID, автоматичної перевірки дійсності підпису в ДФСУ і багато іншого, вибираючи рішення DEALS. Наше рішення економить не лише гроші, але й час.
UnityBase — високопродуктивна українська платформа для розробки програмних рішень будь-якого рівня складності. Головною перевагою платформи є відкритий код розробки в поєднанні з високим рівнем продуктивності і безпеки (рівня Г2 і Г3).

Це — low-code платформа, що поєднує в собі швидкість і легкість розробки, дозволяє отримати систему багаторівневих можливостей зростання і розширення підприємства.
Image
Переваги:  
  • Візуальне конфігурування,
  • Аудиторські маршрути,
  • Проста інтеграція, 
  • Контроль версій,
  • Інструменти розвитку,
  • Спільнота та співробітництво

Рішення складається з вбудованих моделей і компонентів, які легко настроюються, дозволяють швидко конфігурувати складні системи.

UBPM

UBPM

Наші розробки допомагають в управлінні різноманіттям бізнес-процесів, що існують в організації. Вони дозволяють візуалізувати існуючі бізнес-процеси, підвищувати комунікацію між функціональними підрозділами, аналізувати час, якість і витрати в діяльності організації. Результат використання BPM-систем від InBASE — суттєве підвищення ефективності роботи.
A5 systems

A5 systems

Інноваційна платформа для українського бізнесу, яка відповідає потребам бухгалтерії і фінансового підрозділу сучасного підприємства або бюджетної установи. Лінійка програмних продуктів A5 розроблена спільно з Baker Tilly, компанії, яка входить в ТОП-10 світових лідерів серед консалтингових компаній в напрямку бухгалтерського обліку та аудиту.