Всі продукти

Megapolis.DocNet

Megapolis.DocNet

Сучасна система електронного документообігу та автоматизації для швидкої роботи з документами у багатоступеневому процесі прийняття рішень. Заощаджуйте значний бюджет і час на термінах ухвалення рішень, на закупівлі паперу та контролі. Разом з Megapolis.DocNet Ви підвищите продуктивність роботи та отримаєте задоволення від швидкодії та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу.

Компанія InBASE пропонує систему, яка вигідна як економічно, так і функціонально. Гнучкість системи та передача вихідного коду замовнику дає можливість підприємству оптимізувати ресурси. Мобільний додаток — це оптимальне рішення для сучасних людей.

DEALS

DEALS

Ми пропонуємо простий, швидкий та зручний онлайн-сервіс для підписання документів електронним підписом (КЕП і ЕЦП).

Внутрішнє узгодження і зовнішній електронний документообіг дозволяє організаціям і підприємцям на 70% скоротити витрати на документообіг (папір, конверти, принтери, пошта).

Можлива розробка специфічних програмних рішень і інтеграція за допомогою API. Використовуйте сучасні технології захисту даних: Mobile ID, автоматичну перевірку дійсності підпису тощо, вибираючи рішення DEALS. Наше рішення економить не лише гроші, але й час.

Комплексне рішення на базі єдиної платформи

UnityBase — високопродуктивна українська платформа для розробки програмних рішень будь-якого рівня складності. Головною перевагою платформи є відкритий код розробки в поєднанні з високим рівнем продуктивності й безпеки (рівня Г2 і Г3).

Це low-code платформа, що поєднує в собі швидкість і легкість розробки, дозволяє отримати систему багаторівневих можливостей зростання і розширення підприємства.

Image
Переваги: 
  • Візуальне конфігурування;
  • Аудиторські маршрути;
  • Проста інтеграція;
  • Контроль версій;
  • Інструменти розвитку;
  • Спільнота та співробітництво.
Рішення складається з модулів та компонентів, що дозволяє швидко конфігурувати складні інформаційні системи.
UBPM

UBPM

Наші розробки допомагають в управлінні різноманіттям бізнес-процесів, що існують в організації. Вони дозволяють візуалізувати наявні бізнес-процеси, підвищувати комунікацію між функціональними підрозділами, аналізувати час, якість і витрати в діяльності організації. Результат використання BPM-систем від InBase — суттєве підвищення ефективності роботи.
A5 systems

A5 systems

Інноваційна платформа для українського бізнесу, яка відповідає потребам бухгалтерії й фінансового підрозділу сучасного підприємства або бюджетної установи. Лінійка програмних продуктів A5 розроблена спільно з Baker Tilly, компанії, яка входить в ТОП-10 світових лідерів серед консалтингових компаній в напрямку бухгалтерського обліку та аудиту.
Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua