Scriptum логотип

Scriptum – low-code BPM-система для управління бізнес-процесами

Завдяки модульності і гнучкості Scriptum можна швидко і без особливих витрат вирішити проблеми бізнесу: інтеграція між собою старих системи підприємства, автоматизація процесів та прискорення взаємодії. 

Scriptum вирізняється простотою інтеграції, доступністю і адаптивністю до нових умов та викликів. Це інструмент як для комплексної, так і для покрокової трансформації бізнесу.
Система дозволяє моделювати, симулювати, моніторити і аналізувати бізнес-процеси з можливістю динамічного перестроювання моделей процесів силами аналітиків і менеджерів без залучення технічного спеціаліста або з його мінімальною участю. 

Scriptum допомагає менеджменту організації контролювати де, коли, навіщо, як і яка робота виконується, а також, хто відповідає за її виконання.

ІТ-рішення дозволяє зробити бізнес-процеси зрозумілими, прозорими і адаптованими до постійних змін. 

Переваги для організації

Прозорість операційної діяльності

Система дозволяє відстежувати стан виконання замовлень, затвердження договорів, узгодження документів і так далі. Завдяки прозорості процесів для всіх учасників, регламентації і засобів моніторингу, забезпечується дотримання регламентів.

Швидкість роботи і контроль виконання

Скорочується час виконання за рахунок регламентації і автоматизації, обмежень за часом для виконання. При перевищенні заданих параметрів (термінів) відбувається «Автоматична ескалація», що забезпечує контроль.

Управління на основі показників

Цілі, завдяки інформаційній системі, стають загальнодоступними, зрозумілими і декомпозуються на рівень бізнес-процесів підрозділів і конкретних співробітників. Scriptum пов'язує цілі, показники, процеси та співробітників.

Простота зміни бізнес-процесів

Розробка бізнес-процесу організована за принципом «перетягування мишею об'єктів і заповнення клітинок». Користувач може створити рішення, зосередившись на роботі, замість «боротьби з технічними труднощами» і постановки завдань програмістам.

Моніторинг та оптимізація наявних бізнес-процесів

В ході виконання бізнес-процесів збирається детальна статистика по їх метрикам та показникам. Наочне відображення цих даних спрощує контроль виконання процесів, визначення вузьких місць. Статистичні дані є джерелом інформації для реінжинірингу та оптимізації комплексних бізнес-процесів компанії, прийняття управлінських рішень.

Оптимізувати можна конкретні процеси і їх взаємодію між собою. Для оптимізації бізнес-процесу досить внести зміни в його графічну модель із браузера, не перериваючи виконання вже запущених процесів.

Image

Управління завданнями співробітників організації

Співробітник бачить свої завдання. Це допомагає планувати час, розставляти пріоритети та ефективніше управляти завданнями. Керівник бачить завдання конкретного співробітника та може отримати зведення про всі процеси, проєкти, кейси, у виконання яких залучений конкретний співробітник.

Інтеграція з наявними інформаційними системами

Перемикання співробітників між кількома системами істотно сповільнює роботу і часто унеможливлює автоматизацію бізнес-процесів. Ця проблема вирішується завдяки інтеграції Scriptum з іншими системами в рамках корпоративного порталу.
Image

Збільшення ефективності

Впровадження корпоративної low-code BPM-системи дозволяє оперативно ліквідувати функціональні перешкоди, що виникли в результаті неузгодженої роботи корпоративних підрозділів, здійснити автоматизацію наскрізних бізнес-процесів, а також переорієнтувати роботу організації для досягнення нових стратегічних цілей.
До впровадження Scriptum
Після впровадження Scriptum

У Scriptum ми об'єднали гнучкість багатофункціональних систем управління бізнес-процесами із простотою і швидкістю впровадження

Готовий портал управління даними

Готовий портал управління даними

Вбудований дизайнер процесів

Вбудований дизайнер процесів

Двигун виконання процесів на базі Camunda

Двигун виконання процесів на базі Camunda

Дашборд поточного стану процесів

Дашборд поточного стану процесів

Image

Швидкий перехід

Про нас

Юридична Адреса

08132, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 6

+38 044 323 00 86

info@inbase.com.ua