Image

Ubpm - інформаційна система для управління бізнес-процесами

ІТ-рішення дозволяє зробити бізнес-процеси зрозумілими, прозорими і адаптованими до постійних змін.

Система дозволяє моделювати, симулювати, моніторити і аналізувати бізнес-процеси з можливістю динамічного перестроювання моделей бізнес-процесів силами аналітиків і менеджерів (без залучення технічного спеціаліста або з його мінімальною участю). А також дозволяє менеджменту організації розуміти де, коли, навіщо, як і яка робота виконується, а також, хто відповідає за її виконання.
Впровадження корпоративної BPM-системи дозволить оперативно ліквідувати функціональні перешкоди, що виникли в результаті неузгодженої роботи корпоративних підрозділів, здійснити автоматизацію наскрізних бізнес процесів, а також допоможе переорієнтувати роботу організації для досягнення нових стратегічних цілей.

Обійти більшість вимог електронних регламентів немає технічної можливості. Якщо працівник виявив необхідність в актуалізації, йому доведеться донести цю інформацію до керівництва. Процес буде швидко доопрацьований і виконавець зможе вирішити проблему.

Переваги для організації

Прозорість операційної діяльності

Система дозволяє відстежувати стан виконання замовлень, затвердження договорів, узгодження документів і так далі. Завдяки прозорості процесів для всіх учасників, регламентації і засобів моніторингу, забезпечується дотримання регламентів.

Швидкість роботи і контроль виконання

Скорочується час виконання за рахунок регламентації і автоматизації, обмежень за часом для виконання. При перевищенні заданих параметрів (термінів) відбувається «Автоматична ескалація», що забезпечує контроль.

Управління на основі показників

Цілі, завдяки інформаційній системі, стають загальнодоступними, зрозумілими і декомпозуються на рівень бізнес-процесів підрозділів і конкретних співробітників. UBPM пов'язує цілі, показники, процеси та співробітників.

Простота зміни бізнес-процесів

Розробка бізнес-процесу організована за принципом «перетягування мишею об'єктів і заповнення клітинок». Користувач може створити рішення, зосередившись на роботі, замість «боротьби з технічними труднощами» і постановки завдань програмістам.

Моніторинг та оптимізація існуючих бізнес-процесів

В ході виконання бізнес-процесів збирається детальна статистика по їх метрикам та показникам. Наочне відображення цих даних спрощує контроль виконання процесів, визначення вузьких місць. Статистичні дані є джерелом інформації для реінжинірингу та оптимізації комплексних бізнес-процесів компанії, прийняття управлінських рішень.

Оптимізувати можна конкретні процеси і ув'язки їх взаємодії між собою. Для оптимізації бізнес-процесу, досить внести зміни в його графічну модель з браузера, не перериваючи виконання вже запущених процесів.
Image

Управління завданнями співробітників організації

Співробітник бачить свої завдання. Це допомагає планувати час, розставляти пріоритети і ефективніше управляти завданнями. Керівник бачить завдання конкретного співробітника. Також він може отримати зведення про всі процеси, проектах, кейсах, у виконання яких залучений конкретний співробітник, навіть якщо за них відповідають інші відділи або підрозділи.

Інтеграція з існуючими інформаційними системами

Перемикання співробітників між кількома системами істотно сповільнює роботу і часто унеможливлює автоматизацію бізнес-процесів. Ця проблема вирішується за рахунок широких можливостей інтеграції Ubpm з іншими системами, причому, в рамках корпоративного порталу.

Image

Збільшення ефективності

Впровадження корпоративної BPM-системи дозволяє оперативно ліквідувати функціональні перешкоди, що виникли в результаті неузгодженої роботи корпоративних підрозділів, здійснити автоматизацію наскрізних бізнес процесів, а також допомагає переорієнтувати роботу організації для досягнення нових стратегічних цілей.

До впровадження Ubpm
Після впровадження Ubpm

В Ubpm ми об'єднали гнучкість багатофункціональних систем управління бізнес-процесами з простотою і швидкістю впровадження

Готовий портал управління даними

Готовий портал управління даними

Вбудований дизайнер процесів

Вбудований дизайнер процесів

Движок виконання процесів на базі Camunda

Движок виконання процесів на базі Camunda

Дашборд поточного стану процесів

Дашборд поточного стану процесів

Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15