Intecracy Base

Компанія InBASE — провідний український розробник програмного забезпечення і системний інтегратор. Компанія працює на ринку понад 12 років, володіє компетенціями та ресурсами для реалізації проєкту будь-якого рівня складності.

У нас є рішення як для малого і середнього бізнесу, так і для великих організацій зі складною ієрархічною структурою і філіями. Наші розробки враховують новітні методики організації та управління ІТ-активами, включно з організаційною структурою і бізнес-процесами. За час роботи компанія InBASE підготувала безліч рішень для управління документами в приватних і державних установах.
Image

Історія

12+ років досвіду

Компанія InBASE входить до консорціуму Intecracy Group, одного з найкрупніших об'єднань IT-компаній на ринку Східної Європи.
Image

InBASE була створена на базі великого українського розробника софту, що працює на ринку з 1995 року — ЗАТ Софтлайн.

Компанія відразу почала спеціалізуватися на системах електронного документообігу та автоматизації роботи HR-підрозділів.

Компанія представила нову версію системи електронного документообігу. Інтерфейс зробили дуже простим і зрозумілим, а процес обробки документів — максимально гнучким. Робота з електронними документами в системі стала мало чим відрізнятися від процесу роботи з паперовими аналогами (візування, підписання, розгляд).

Megapolis.DocNet за підсумками II Всеукраїнського конкурсу «Професійна премія в сфері банківських технологій, обладнання та послуг» була визнана кращою системою електронного документообігу 2011 року.
Високу оцінку поставили безпосередні користувачі рішення, у яких є з чим її порівняти — фахівці банківського сектора.

Компанія представила ряд рішень на новітній платформі UnityBase. Серед них — корпоративне сховище даних, що дозволяє користувачеві найкращим чином організувати дані з різних джерел. Розробка отримала нагороду "Кращий вітчизняний продукт" на конкурсі-виставці "Лідер року". Журі конкурсу відзначило, що продукт дозволяє підприємствам підготуватися до експонтенціального збільшення обсягу корпоративної інформації.

Була впроваджена система електронного документообігу в міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни). Також компанія запровадила електронний документообіг в центральному апараті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ряді органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств.

Компанія реалізувала проект впровадження електронного документообігу в Міністерстві юстиції України. Було здійснено перехід на систему Megapolis.DocNet з метою автоматизації документообігу та використання юридично значимого цифрового підпису. Це дозволило організувати реєстрацію документів, забезпечити перехід на безпаперовий процес розгляду і доведення документа до виконавців, впровадити процес обміну документами за допомогою взаємодії з РЕВ ОІВ. Була реалізована інтеграція з технологією BlockChain, що дозволило забезпечити цілісність даних.

Кожний користувач Megapolis.DocNet може перейти на мобільну версію програми електронного документообігу. Запуск продукту DEALS – онлайн-сервісу погодження та підписання документів з контрагентами електронним підписом: КЕП, ЕЦП та Mobile ID. Отримання нагороди за підтримку Корпоративної Соціальної Відповідальності.

Місія

Підвищення ефективності бізнесу наших клієнтів шляхом впровадження рішень, що відповідають сучасним інноваціям і останнім вимогам ведення бізнесу.

Стратегія

Використання власних сучасних і креативних технологічних напрацювань для створення додатків і сервісів, що адаптуються відповідно до потреб користувачів, з відкритими інтерфейсами програмування і високим ступенем безпеки.

Принцип

Постійно відслідковувати зміни на ринку і створювати кращі рішення, дотримуючись вищих стандартів роботи, задоволення клієнтів, прибутковості.

Цінності

Свобода розвиватися — одна з цінностей нашої компанії. Ми постачаємо клієнтам відкриті системи, щоб дати можливість розвивати програмні рішення разом зі зміною бізнесу та розвитком технологій.

Image

Наша команда

Команда InBASE — кваліфіковані фахівці, для яких професія є справою всього життя. Наші співробітники по-справжньому люблять свою роботу і підходять до виконання завдань з усією відповідальністю і віддачею. Будучи професіоналами своєї справи, фахівці InBASE не бояться приймати нестандартні та креативні рішення, які допоможуть зробити ваш проект не тільки якісним, але й унікальним.

Image

Швидкий перехід

Про нас

Офіс

Україна, Київ-04080
вулиця Новокостянтинівська, 15/15