В Україні презентували пілотний проєкт «е-Архів», який реалізувало Міністерство юстиції України разом із Державною архівною службою, Міністерством цифрової трансформації та іншими партнерами. Розповідаємо про суть проєкту та про рішення для зручного й безпечного зберігання електронних документів.
Проєкт «е-Архів»
Відтепер документи Національного архівного фонду і державних електронних інформаційних ресурсів зберігатимуться в електронних архівах. Під час реалізації проєкту створили всі умови, щоб архівні документи можна було автоматизовано обліковувати та зберігати в електронному вигляді, а також швидко знайти потрібний документ в кілька кліків, а не переривати стоси паперових документів.
Це значний крок, адже тільки Міністерство юстиції щорічно передає до державного архіву близько 1200 справ паперових документів – це 240 тисяч аркушів формату А4. А для електронних документів, які необхідно зберігати понад 10 років, виготовляються ще й засвідчені паперові копії.
Проєкт «е-Архів» же дозволить архівувати е-документи в органах влади та створить належні умови для постійного зберігання і використання електронних документів Національного архівного фонду (так званих «born digital documents») та державних інформаційних е-ресурсів.
Проєкт планують масштабувати спершу на всі органи влади, а потім – і на інші організації. Тож в Україні працюватимуть повноцінні електронні архіви. «Відкриваємо еру електронного архівування в Україні разом», – заявив голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов.
Ви теж можете заскочити на хвилю цифровізації архівів і обрати захищене рішення для зручного зберігання документів в електронному архіві. Зі Scriptum.Repository ви матимете доступ до централізованої бази е-документів з будь-якого пристрою 24/7.
Про Scriptum.Repository
Scriptum.Repository – це захищений електронний простір, в якому ви можете зберігати всі корпоративні документи та мати до них доступ з будь-якого місця та в будь-який час.
З його допомогою можна:
- Миттєво шукати та масово вивантажувати документи;
- Сканувати та розпізнавати текст документів;
- Завантажувати файли у форматах doc, docx, pdf та інших;
- Зберігати будь-які види та форми документів;
- Налаштовувати статуси та ролі для доступу до документів;
- Організувати ієрархію сховища та групувати документи за певними параметрами для подальшого швидкого та зручного пошуку;
- Підключати до Репозиторію будь-які зовнішні інформаційні системи;
- Налагоджувати будь-які процеси обробки документів;
- Формувати звіти та багато іншого.
Якщо вас зацікавив продукт, замовляйте презентацію і дізнавайтеся про всі можливості Scriptum.Repository.