11 грудня команда InBase взяла участь у партнерському заході GigaCloud Partners Day 2025 — масштабній події, що об’єднала десятки компаній та стала чудовою платформою для спілкування, обміну досвідом і натхнення на нові спільні проєкти.

Світлана Пашковська, директорка з розвитку партнерської програми InBase (зліва), Катерина Алєксеєнко, менеджерка з розвитку партнерської програми (справа)
Ми раді поділитися, що цього року InBase отримала дві почесні відзнаки:
- Флагман проактивності
- Лідер активних продажів


Ці нагороди — результат системної роботи нашої команди та ефективної співпраці з GigaCloud. Наше партнерство щороку стає міцнішим: спільно ми реалізуємо успішні проєкти, у яких клієнти отримують якісний сервіс і комплексні рішення від двох сильних команд.
Дякуємо партнерам GigaCloud за бездоганну організацію заходу, теплу атмосферу та можливість разом відсвяткувати досягнення за рік. Пишаємось результатами та рухаємося далі — до нових ідей та нових перемог!







Разом робимо більше. 💚


































