Мережа партнерів

Компанія InBASE завжди прагне до побудови комфортних та довгострокових відносин з клієнтами та іншими учасниками ринку. Ми пропонуємо стандартизований комплекс послуг і сервісів для будь-якого споживача, незалежно від місця його розташування. Ми створили і активно розвиваємо Мережу партнерів.

Кожен партнер отримує від нас інформаційну та технічну підтримку, можливість продавати ліцензії на наші програмні продукти, а також використовувати наші ресурси з розробки та інтеграції додатків.
Image

Мапа партнерів

Пропозиція для медіа-партнерів

Ми відкриті до співпраці із засобами масової інформації, тематичними блогами і всілякого роду експертами в ІТ-галузі. Ми формуємо мережу друзів, кожному учаснику якої пропонуються на тестування з метою огляду наші програмні продукти. Також у вас є можливість публікувати новини на наших інформаційних ресурсах, розміщувати логотипи, посилання, анонси про майбутні заходи та інші медіа-матеріали.
Ми співпрацюємо зі ЗМІ не тільки в форматі надання інформації (коментарів, експертних думок, статей), але і як рекламодавці. З нашими медіа-партнерами можлива співпраця на регулярній основі, включаючи пакетні розміщення.
Ми готові обговорити всі Ваші зустрічні пропозиції та можливі перспективи нашої співпраці.
Діючі медіа-партнери
Image
Image
Image
Image
Image
Image